Dámské šperky Šperky z chirurgické oceli Tipy a triky

Co koupit ženě k Vánocům? Hodinky nebo šperky

shutterstock.com

Vánoce se razantně hlásí o slovo. Neměli byste tedy s výběrem dárku pro svou partnerku otálet. Buďte letos originální a zapomeňte na dárky, jako jsou kuchyňské spotřebiče, oblečení či parfémy. Sáhněte hlouběji do kapsy a překvapte svou drahou polovičku okouzlujícími hodinkami, nebo blyštícími se šperky. Který z těchto dárků udělá ženě větší radost?

Žena šperky nepohrdne

Žena a šperky k sobě neodmyslitelně patří již tisíce let. Už v dávných dobách se ženy zdobily různými šperky, které byly vyrobené hlavně ze dřeva, kostí a podobně. Dnes jsme na tom lépe a šperky jsou z materiálů, jako je stříbro, zlato, chirurgická ocel a podobně.

Vhodně zvolený šperk podtrhne ženskou krásu, kouzlo, ale také osobnost ženy. Šperky dokonce napovídají o jejím módním stylu. V současné době nesmí k žádnému outfitu chybět doplněk v podobě šperků. Chcete-li tedy svou partnerku potěšit, šperk je ideální volbou, protože ten neurazí nikoho. Stejně tak jako kabelek jich není nikdy dost. Ty najdete třeba na parizanka.sk

Náušnice Swarovski, zdroj: monique.sk

Jak ale vybrat ten správný šperk? Je-li vaše drahá polovička drobnější, pak je vhodné koupit také jemnější a drobnější šperk zdobený malým kamínkem. Pro vyšší postavy jsou vhodnější zase naopak šperky výrazné, které poutají pozornost okolí. Pokud je vaše partnerka sebevědomá, nemusíte se bát jí koupit například větší náhrdelník, který ji rozzáří.

I hodinky mají své kouzlo

Pokud však kupujete šperky (prsteny, náhrdelníky a náramky) pod vánoční stromeček každý rok, pak letos překvapte něčím novým. Vyberte stylové dámské hodinky, u nichž bude hrát velkou roli hlavně estetická stránka. Musíte se trefit do vkusu své ženy. Trh je rozmanitý a nabízí hodinky jak sportovní, tak i elegantní. Důležitým faktorem při výběru hraje roli také materiál řemínku. Ten může být buď kovový, nebo kožený. Je důležité vědět, jaký materiál preferuje vaše partnerka.

Hodinky Diesel DZ 5104, zdroj: delux.cz

Výběr dárku pro ženu není jednoduchý úkol. Ale hodinky a šperky jsou sázka na jistotu. Kdo by těmito luxusními dary pohrdl?

1 komentář

Komentáře nejsou povoleny.