Představujeme obchody Představujeme značky Šperky z chirurgické oceli

Kvalitní šperky nemusí být drahé

Uvažujete o koupi šperku, ale váš rozpočet je omezený? Zlato je příliš drahé, stříbro levnější ale dlouho nevydrží. Zvažte koupi šperku z chirurgické oceli.


Chirurgická ocel je materiálem budoucnosti pro výrobu šperků. Je velmi pevná, ale přitom snadno tvarovatelná. Umožňuje vyrobit šperky všech myslitelných tvarů a provedení. Narozdíl od stříbra, které časem oxiduje, je chirurgická ocel dlouhodobě stálá a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Vysoká čistota materiálu, původně vyvinutého pro medicínské použití, dává záruku žádné alergické reakce.

Výhody tohoto materiálu nezůstaly utajeny věhlasným šperkařským značkám. Výsledkem je stále se rozšiřující nabídka šperků z chirurgické oceli, pronikající i do kolekcí luxusnějších značek. Největším a také nejznámějším zástupcem této skupiny výrobců je firma Swarovski. Své křišťály umísťuje do mnoha různých výrobků, prsteny Swarovski, náušnic, přívěsků nebo náramků.

Ptáte se, kde šperky z chirurgické oceli nakoupit? Pokud upřednostňujete nákup na internetu před kamennými prodejnami z důvodu výhodnějších cen, doporučujeme navštívit eshop ozdobse.cz

(placená inzerce)