Dámské šperky Pánské šperky Představujeme značky

Luxusní šperky od českého klenotnictví ALO

V dnešním článku si představíme šperky od české společnosti ALO. Ta se zaměřuje na luxusní šperky s diamanty. Podívejte se.

Kousek historie

První počátky této šperkařské firmy sahají do roku 1995, kdy Alojz Ryšavý hned po škole založil firmu Ryalto Gold. Společnost rychle roste a najímá talentované designéry na tvorbu prestižních kolekcí šperků. To vyústí v roce 2001 k založení společnosti ALO Diamonds, která expanduje do celého světa.

Zaměřuje se především na luxusní šperky s diamanty, které nakupuje přímo na největší diamantové burze na světě v Antverpách. Tím vám garantuje legální původ a pravost diamantů.

Diamantové šperky jsou ideální pro významné události

Plánujete svatbu a vybíráte snubní prsteny? Chcete Vaší přítelkyni udělat radost a pořídit ji k výročí něco unikátního? Diamantové šperky se někdy používají i v bussiness sféře jako výraz ocenění. Zdaleka neplatí, že diamantové šperky se dávají jen ženám. Mezi muži jsou oblíbené třeba diamantové manžetové knoflíčky.

Diamanty jsou věčné a slouží i jako dobrá investice

Diamantové šperky jsou i dobrým investičním prostředkem. Statisticky je dokázáno, že cena diamantů neustále roste. I z hlediska nejistého budoucího vývoje je vhodné mít část finančních prostředků uloženou v cennostech. Diamanty jsou ideální volbou!

V nabídce jsou i šperky z perel či granátů

I když primárním zaměřením společnosti ALO Diamonds jsou samozřejmě diamanty, v nabídce jsou i šperky z perel či granátů. Využívá se zajímavých barevných kombinací různých vzácných drahokamů. Nabídka je tak široká, že si vybere opravdu každý.

Péče o šperky

Pokud chcete, aby Vám šperky co nejdéle vydržely jako nové, je důležité jim věnovat odpovídající péči. Ta se liší dle použitého materiálu. Nebojte se prodejce zeptat na rady, jak o šperk pečovat, i tak poznáte, zda kupujete u odborníků a nikoliv překupníků! Pokud si zakoupíte šperk od společnosti ALO Diamonds, dostanete příjemný bonus:

S nákupem luxusního šperku u společnosti ALO Diamonds souvisí i bezplatný celožitovní servis, odborná kontrola a vyčištění.

Kompletní nabídku naleznete na http://www.alo.cz/