Dámské šperky Pánské šperky Šperky z chirurgické oceli Stříbrné prstýnky Stříbrné řetízky Svatební šperky Zlaté prstýnky Zlaté řetízky

Blíží se léto a s ním sezóna náramků

Náramky jsou široce oblíbený doplněk, který vynikne obzvlášť v létě, proto je právě teď správný čas začít vybírat.

Stále více a více se začínají prosazovat různé netradiční materiály zejména u mladých lidí. Modní trendy dnes velí vlastnit tucet náramků různých barev, velikostí a tvarů. Je důležité být originální a nebát se i barevných kombinací.

Vyberte si dámske oblečenie k vašemu novému náramku

Při nákupu náramků máte prakticky dvě možnosti, buď si vyberete náramek z široké nabídky zavedených obchodů nebo zvolíte alternativu. Tou mohou být prodejci, kteří vyrábí náramky či jiné ozdoby kusově. Můžete tak mít svůj vlastní originální šperk s kombinací různých materiálů. Takový náramek je pak takové malé umělecké dílo. Podobní drobní výrobci se u nás sdružují například na serveru Fler.

Vhodnou kombinací jsou barevná tričká a k tomu vhodně nakombinovat náramek. Ve fantazii se meze nekladou a mnozí se nespokojí jen s jedním náramkem a nosí jich i více najednou.

Kombinujte náramky, řetízky a prstýnky

Je dobré nezůstat jen u náramku a v podobném stylu nosit i řetízek či prstýnek. Všechny tyto doplňky dotváří vaši osobnost. Pokud nechcete být příliš extravagantní, můžete zvolit i tradiční kombinace stříbra, zlata či chirurgické oceli. Záleží na vás, jakou máte zrovna náladu. Experimentujte, vyzkoušejte různé možnosti :-)