Šperky z chirurgické oceli Svatební šperky

Neodolatelné snubní prsteny z chirurgické oceli

snubní prsteny chirurgická ocel

Kruh symbolizuje nekonečno, pokud si ho dáte dohromady se svatbou, pak půjde o spojení života v lásce navěky. Snubní prsteny nejsou dnes jen obyčejné zlaté kroužky, ale vyberete si nejrůznější kovy, rytiny a kameny.

Výběr snubního prstenu

Výběr prstenu se především provádí s ohledem na vzhled, ale i na cenové možnosti. Seženete je za několik stovek, ale i za několik tisíc. K hlavním důležitostem patří kvalita a praktičnost, protože je budete nosit delší čas vašeho života. Zaoblená vnitřní strana zajišťuje pohodlnější nošení. Dost záleží na rozměru, proto si vybírejte pečlivě a nechte si i poradit. Měření velikosti prstů přenechte odborníkům ve zlatnictví, protože dodatečné úpravy, výměny a vrácení vám nebudou umožněny. Snubní prsteny chirurgická ocel se dobře kombinují se stříbrem, což značí levnější variantu. Luxusně vypadají v kombinaci s čirými vybroušenými zirkony, které se ručně vsazují do prstenu. Vysoký lesk na povrchu vypadá neodolatelně. Moderní pojetí představuje matné růžové zlacení v jedné polovině prstenu i zdobení linií ze zirkonů. Snubní prsteny chirurgická ocel vás dále upoutají ozdobnými drážkami po bocích, prohlubněmi, drobnými hvězdičkami, pískováním a mnohým dalším zdobením.

Štěstí v prstýnku z chirurgické oceli

Ocel je v porovnání se zlatem tvrdší a odolnější, ale to nezabrání v tom, abyste si do prstenů nechali něco pěkného vyrýt. Snubní prsteny chirurgická ocel budou vypadat opravdu jedinečně s rytinou na vnější nebo vnitřní straně. Úpravy se zhotovují podle vašeho zadání s nejvyšší pečlivostí. Co se nejvíce hodí k vyrytí? Něco významného, co vám ihned vykouzlí šťastný úsměv na tváři. Většinou se jedná o datum svatby, iniciály partnera a partnerky, křestní jméno partnera nebo partnerky, den seznámení nebo zásnub, věnování a vyznání. Rytiny se stanou skvělou památkou na jedinečný den vašeho života.