Návody Tipy a triky

Princip Wiki proniká i do světa krásy

Encyklopedie Wikipedia, kterou všichni jistě znáte, před nedávném oslavila deset let. Nicméně existují i jiné podobné databáze informací pro svět krásy. V dnešním článku vám jednu takovou představíme.

Jak funguje encyklopedie Wiki?

Wiki encyklopedie je otevřená všem. Může tak do ní přispívat kdokoliv čímkoliv. Její obsah se tak prakticky denně mění. Aby se v této encyklopedii nenacházely někdy záměrně špatné informace, existuje systém správců, kteří namátkově články čtou a případně upravují. Celosvětová Wikipedia se navíc distancuje striktně od reklamy a žije pouze z příspěvků jednotlivců či firem.

Víte jaký je rozdíl mezi LiposukcePlastická operace břicha (abdominoplatika)?

Představujeme stránky Wiki omlazení

Celosvětová Wikipedia má příliš široký záběr a není tedy určená na specifické věci. Proto se majitelé portálu Omlazení rozhodli vyzkoušet tento způsob sdílení informací i ve světě krásy (ženy, kosmetika, wiki, oblečení, krása, mládí, plastická chirurgie, …). Můžete si tak procházet jednotlivá hesla – v současné době je jich ve Wiki Omlazení více než 100. Pokud si myslíte, že v článku něco chybí, lehce to můžete doplnit. Nejcennější jsou totiž vaše zkušenosti, které se v diskuzích nebo na fórech často ztrácí a přitom by mohli pomoct mnoha lidem.

Vyzkoušejte encyklopedii na heslech ObřízkaKontaktní čočky nebo Zumba

Přijďte prosím na naše stránky a podpořte naši snahu vytvořit největší českou encyklopedii krásy! Do začátku jsme vytvořili téměř 100 hesel sami, kterými se můžete inspirovat a vytvářet další. Tyto články se budou navzájem přes klíčová slova spojovat a vytvářet jednu velkou pavučinu.