Tipy a triky

Hýčkejte si nového partnera jako drahokam

Evropské seznamky

Trápí Vás poslední dobou osamělost Vaší kamarádky a ráda byste jí dokázala, že svět není pouze černobílý? Možná také Vaše kamarádka po těžkém rozchodu nabyla dojmu, že na muže není spolehnutí.

Hoďte za hlavu negativní vzpomínky na rozchod a nalaďte se na nové seznámení

Rozchod je mnohé z nás milníkem v životě, na nějž se jen stěží zapomíná. Bývá to bolestivou tečkou za něčím, do čehož jsme vkládali velké úsilí. Není divu z partnerů se v průběhu času stávají nejen milenci, ale především přátelé. Každý z nich pak do vztahu dává velkou část svého já a oba dohromady tvoří neoddělitelný celek. Některé vztahy přetrvají, třebaže čas od času projdou menší krizí, jiné se rozpadnou. Po menším či větším otřesu z rozchodu se každý po čase rozhodne zapomenout na vše zlé a posunout se ve svém životě dál. Stejně tak to bylo také u mé sestřenice. Se svým bývalým manželem strávila ve vztahu krásných šest let. Poslední rok se však čím dál tím hádali a nemohli najít společnou řeč téměř na žádné téma, a tak se rozhodli, že raději půjdou od sebe. Zapomenout na společné chvíle nebylo jen tak, neboť jim tyto momenty připomínala často jejich dnes již téměř desetiletá dcera. Oba chvíli poznávali výhody single života. Na doporučení své dobré kamarádky se moje sestřenice necelé dva roky po rozvodu vydala hledat štěstí prostřednictvím Evropské seznamky.

S Evropskou seznamkou krok od štěstí v lásce

Vzhledem k tomu, že její jazykové dovednosti jsou velmi široké, neváhala využít k seznámení německou verzi Evropské seznamky. Zde www.tschechische-traumfrauen.de si založila svůj vlastní profil a vyhlížela, zda ji některý ze zaregistrovaných mužů osloví. Tento její profil jí umožnil také sympatické muže oslovit jako první. Seznámení prostřednictvím Evropské seznamky je snadné a zábavné a navíc zvyšuje, že každý najde toho svého vysněného partnera. Evropská seznamka umožňuje tak zvaně se nejprve oťukat a teprve poté se vydat na první rande.