Dámské šperky Představujeme značky

Korálky a náramky Pandora

Převážná většina žen a dívek s radostí ocení, pokud jako pozornost dostane šperk. Proto, až budete hledat vhodnou inspiraci na dárek pro ženu, zaměřte svůj výběr na korálky a náramky Pandora, která na trh přináší nejen elegantní a luxusní design, ale jejíž návrháři myslí i na ty nejmenší slečny. Těm totiž můžete pořídit korálky v podobě oblíbených dětských postaviček Mickey Mouse či Minnie vyrobených ze stříbra.

náramky Pandora

Pandora – šperky pro každou ženu

Značka Pandora si potrpí hlavně na řemeslné zpracování svých šperků, které je vždy na vysoké úrovni. Jednotlivé šperky jsou pečlivě navrženy a vyrobeny s důslednou péčí a podle přesných norem. Díky tomu šperky mohou zdobit ženy a dívky po řadu let. Šperky značky Pandora jsou ručně kompletované s ručně nanášenou glazurou a vždy je zdobí charakteristické logo Pandora. Náramky jsou vysoce univerzální a lehce kombinovatelné s různými přívěsky. Šperky mají kvalitní zapínání a můžeme je zařadit mezi nadčasové ozdoby, jejichž krása bude trvalá. Vybírat šperky značky Pandora lze na internetových stránkách https://www.darky-prozeny.cz/koralky-pro-pandora-naramky.

Inovativní zapínání, které opravdu drží

Značka Pandora přináší na trh náramky s několika druhy zapínání – s vyměňovacími koncovkami, otevřený náramek a pevný náramek s výraznou sponou. Pokud rády nosíte na náramcích rozličné přívěšky, pak si vyberte náramek otevřený, u něhož jde měnit koncovky. Má inovativní oddělovač s integrovaným silikonovým uchycením, díky němuž jsou vaše oblíbené přívěšky pevně uchyceny a nespadnou.

Jak kombinovat náramky

Náramky Pandora jsou klasickou ozdobou ženy, která se jejich prostřednictvím může osobně vyjádřit. Buď nosí náramek samostatně jeden jediný, nebo zvolí nošení několika náramků najednou. Vrstvení náramků je přitom v současné době moderním trendem. Kombinovat lze náramky vzájemně barevně i typově sladěné, nebo naopak v takovém složení, jež vyjadřuje váš osobní styl.