Dámské šperky Nezařazené

Prázdninové cesty do neznáma

wellness pro dva

Opět se přiblížila doba dovolených a tak vyvstává otázka, zda je lepší absolvovat několik kratších pobytů nebo odjet na delší dobu v kuse. Pro někoho tvoří představu ideální dovolené několik dnů nicnedělání u moře, jiní vyhledávají spíše aktivní zážitky a jsou tací, kterým stačí prodloužený víkend na to, aby prožili něco jedinečného.

Týden nebo víkend?

Nejčastějším typem dovolených jsou týdenní až deseti denní pobyty, jenomže našemu tělu nějakou dobu trvá, než si dokáže zvyknout na nový režim a tak, mnohdy až v momentě, kdy musíme odjíždět, se náš organismus teprve dostává do psychické pohody a je připraven na intenzivní odpočinek. Pokud patříte k těm, kteří tento problém pravidelně řeší, pak letos zkuste změnu a vyberte si víkendový pobyt pro dva, který můžete strávit buď odpočinkem nebo naopak velmi nabitým programem. Většina těchto pobytů nabízí polopenzi a doplňkové služby, jako je například wellness pro dva, které jsou mnohdy neomezené. Je jen na vás, zda zvolíte tradiční ubytování a budete si vytvářet vlastní program nebo si naopak dopřejete ubytování v luxusním prostředí, které vás zcela odpoutá od reality všedních dní. Vybírat si můžete na stránkách www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/, kde naleznete bohatou nabídku pobytových balíčků pro páry. Navíc se nemusíte omezovat jen na pobyty v naší vlasti.

Na otočku k moři

Stačí si vybrat vhodný letecký spoj a nic vám nebrání prožít víkend třeba ve Španělsku. Pokud před mořem upřednostníte spíše historické památky, muzea a galerie, pak se můžete vypravit třeba do Kodaně nebo Amsterodamu. Díky zjednodušenému, a do značné míry i zlevněnému cestování, není problém poznat během krátké doby značnou část světa. Není výjimkou, že o cíli naší cesty nemáme mnohdy předem jasně danou představu. Často si vybíráme jen podle toho, kde je zrovna nějaká lákavá nabídka a o to je cestování dobrodružnější. Stačí si jen sbalit příruční zavazadlo a ráno se už můžete probouzet někde úplně jinde.