screenshot 2023-10-31 v 22.40.29
Dámské šperky

Milujete ji? Řekněte to šperkem

Najít v dnešním divokém světe pravou lásku je velká vzácnost, které si rozhodně musíte vážit. Svou náklonnost přitom můžete projevovat celou řadou způsobů, od malých gest až po krásné dary. Nikdo přitom neříká, že musíte utrácet kdovíjak přehnané částky. Důležitý je spíše nápad. Jaký šperk zaručeně potěší?

Trefte se do vkusu

Každá žena je originál. Některá má ráda bílé zlato, jiná zase stříbro, zatímco mnoho z nich preferuje i jednoduché dřevo a další „levnější“ materiály. Jedno je však jisté – na většinu z nich uděláte dojem opravdovým diamantem.

Ten lze přitom zkombinovat s nejrůznějšími materiály i dalšími drahými kameny, takže si na to své přijdou vážně všichni. Krásným příkladem a typickou volbou je třebadiamantový náhrdelník. Takto nákladné šperky jsou zpracovávané ručně v dílnách opravdu zkušených umělců, takže mají svou duši i jedinečný vzhled.

To přirozeně platí i pro diamantové náušnice, jež bývají ihned druhou volbou v pořadí. I v naší zemi najdete opravdu špičkové výrobce, kteří se ve svém oboru vyznají a vytvoří vážně hodnotné dílo. Dobrým příkladem je známá společnost Optima Diamant, jež sídlí v Ostravě. Její náušnice jsou jasná volba.

Připomínka vaší lásky

Speciální kategorií jsou hlavně snubní prsteny. Jejich výběr je pro mnohé muže ztělesněnou noční můrou. Přece jen se bavíme o předmětu, který u sebe budete oba dva nosit do konce života. I v tomto případě se vyplatí sledovat pestrou nabídku společnosti Optima Diamant. Proč?

Na jejích webových stránkách si totiž můžete prohlédnout desítky ručně opracovaných prstenů z bílého, žlutého i červeného zlata. Jeho design doplňují vkusně zbroušené diamanty, stejně jako speciální povrchové ošetření. Zalíbil se vám některý kus? Pak si stačí dohodnout požadované rozměry, případné úpravy a počkat na realizaci.