Dámské šperky

Šperky jsou to, co ženy ocení. Jaké konkrétní jim darovat?

zlatnictví Ostrava

Rozhodli jste se ženu obdarovat něčím, čím nepohrdne? Rozhodli jste se investovat do dárku, který ji potěší? Ať už má žena narozeniny, slavíte výročí nebo se jí podařil jen nevídaný úspěch, doporučujeme jí pořídit šperk. U šperku se nemůžete splést ve velikosti, navíc šperky jsou nadčasovým módním doplňkem, který nevyjde z módy. Na internetu je řada klenotnictví, které mají širokou nabídku, ale doporučujeme se dívat, aby jste měli možnost se i reálně podívat z blízka na vybraný kousek a případně si nechat poradit. Příkladem je třeba zlatnictví Ostrava, kde se nachází Deal Klenoty. 

Nabízí se však otázka, jaké konkrétní šperky ženám pořídit. Přece jen slovo “šperky” v sobě ukrývá celou řadu krásných blyštivých věcí, které ženy nosí na rukou nebo na krku či v uších. Vybrali jsme proto několik top šperků, které ženy nejvíce ocení. 

Prsteny se nosí

Pokud bychom se měli inspirovat aktuálními módními trendy, řekli bychom, že krok vedle neuděláte s prstenem. Prsten je totiž to, co se aktuálně nosí nejvíce. Do módy se vrátily hlavně masivní prsteny, kterých si člověk všimne na první pohled. Ideální bude, když ženě koupíte nějaký prsten s velkým kamenem nebo prsten, který bude krásně “rozlezlý” po celém prstě. Chybu však neuděláte ani tehdy, kdy vsadíte na hezký, drobný a nenápadný elegantní prstýnek, který se snadno kombinuje. 

Jestliže bychom měli být konkrétní, doporučíme prsten Calvin Klein ze zmíněného zlatnictví. 

Náramky jsou trendy

Stejně tak se do módy vrátily náramky, které se aktuálně nosí hlavně ke stylovým hodinkám. Opět doporučujeme stejnou značku, s náramkem Calvin Klein neuděláte krok stranou. Náramky však volte v takové velikosti, aby ženě hezky sedl. Raději kupte o něco širší než užší, případně se dá samozřejmě zkrátit nebo vrátit, což bude následovat výběr užšího náramku. 

Náramky se aktuálně nosí ke zmiňovaným hodinkám, tudíž se kombinují i s ležérními outfity, nikoli jen s outfity elegantními, jak tomu bylo zvykem v minulosti, kdy se šperky k ležérním outfitům nenosily vůbec.