Dámské šperky Představujeme značky Zlaté prstýnky Zlaté řetízky

Znáte šperky Frey Wille?

Představujeme šperky nové originální značky Frey Wille. Zaměřuje se na vysoce originální a kreativní šperky, které nenabízí žádná jiná značka. Podrobnosti v článku.

Unikátní šperky z Rakouska

Tato značka v současnosti získává stále více na popularitě. Její originální výtvory nenajdete u žádného jiného výrobce. Výrobce kombinuje nejrůznější techniky včetně smaltování a každý šperk je proto originálem. Narozdíl od jiných věhlasných značek se Frey Wille nezaměřuje na masovou produkci. Šperky vyrábí v malých sériích a každý z nich je výsledkem dlouhé mravenčí práce.

Společnost Frey Wille byla založena v Rakousku v roce 1951, dodnes má své sídlo ve Vídni. Šperky prodává pouze prostřednictvím výhradních zastoupení, kterých má po celém světě více než 60. Díky velmi omezené produkci máte jistotu, že stejný šperk neuvidíte na nikom jiném.

Hlavní inspiraci čerpá značka ze všech světových kultur. Šperky nepodléhají aktuálním módním trendům, raději sází na dlouhodobé umělecké hodnoty. Pro Frey Wille pracují ti nejlepší designéři v oboru. Každý šperk vzniká dlouhodobým procesem umělecké inspirace a tvrdé práce.

1 komentář

Komentáře nejsou povoleny.