Dámské šperky Pánské šperky

Hodinky jsou důležitým doplňkem i v módě

V současné době se hodinky nevyrábějí pouze pro určování času, ale jsou také módní záležitostí. Hodinky tedy slouží rovněž jako krásný šperk a ozdoba.

Proto mnoho špičkových a renomovaných světových značek, které vyrábějí oblečení, se doslova vrhly na výrobu a design náramkových hodinek. Mezi takové například patří hodinky Dolce GabbanaHugo Boss, Guess, Chopard nebo Calvin Klein.

Každá taková firma se snaží, aby jejich hodinky ladily ke kolekcím jejich oblečení. Pokud tedy nosíte oblečení Hugo Boss, budete zřejmě vyhledávat rovněž hodinky této značky.

Chcete ušetřit? Hledáte zľavy na hodinky? Můžete zkusit nákup starších modelů nebo lepší hodinky se často prodávají i v bazarech (minimálně nošené).

Modní a slušivé hodinky

Na druhé straně jsou výrobci, kteří se snaží vyrábět módní a slušivé hodinky, které budou na první pohled originální a zvláštní. Řada takových výrobců a společnosti zhotovují hodinky z bílého nebo žlutého zlata či jiných ušlechtilých a drahých kovů. Nezřídka bývají zdobené drahými kameny, takže mohou být nádherným a skvělým doplňkem k elegantnímu kostýmu nebo velké večerní toaletě.

Luxusní hodinky za desítky tisíc

Tyhle hodinky jsou zpravidla již drahým a luxusním zbožím a většinou se kupují v kombinaci s dalšími šperky. K takovým luxusním hodinkám již není problém koupit odpovídající náramek, prsten, náhrdelník nebo náušnice. Náramkové hodinky tak mohou zdobit a skvěle reprezentovat osobnost své majitelky. Pokud budete mít hodinky, které budou vyrobeny z křemene nebo rubínu či diamantů, budete mít zcela určitě originální kousek na ruce.

Pokud tedy hledáte nějaké výjimečné a osobité náramkové hodinky, objevte značku Guess a Chopard. Tyhle dvě prestižní a celosvětově uznávané značky se především specializují na módní hodinky všech možných tvarů a barev. Z nepřeberného množství modelů si určitě nějaké zajímavé časomíry vyberete. Pokud se vám však ani Guess ani Chopard nebude líbit, můžete ještě navštívit firmy Bulova, Gucci, Boucheron nebo Valentino.

2 komentář

  1. Hodinky jsou dnes důležitým doplňkem v módě, ale nevím jestli má smysl za ně utrácet desítky tisíc. Většina lidí vás stejně vidí z takové dálky že rozeznají jen některé prvky na hodinkách. Myslím že je lepší koupit raději nějaké kvalitní, například od švýcarských výrobců, než od módních značek. Ale samozřejmě je to individuální věc a každý se rozhoduje při koupi jinak.

Komentáře nejsou povoleny.