Tipy a triky

Spodní prádlo se šperky nebo bez?

Sluníčko už začíná vysílat své žhnoucí paprsky, vše kolem nás kvete a vrstvy oblečení jdou dolů. Spodní prádlo má tak větší šanci vykouknout v letních měsících víc než v zimě.

Kabáty a teplé oblečení vystřídají mini sukně, šortky a tílka. Právě tak hlásí léto svůj příchod!

Být atraktivní je zásadní požadavek dnešní doby. Móda je vrtkavá a mocná čarodějka a být „in“ chce každá žena! Spodní prádlo je náš pomocník a nezbytný doplněk našeho ošacení.

Vybírejte spodní prádlo obezřetně

Vybíráme si prádlo tak, aby nás nikde neškrtilo a netáhlo, netěsnilo a nezařezávalo se nám do kůže a cítili jsme se v něm více než příjemně. Vybrat tu správnou velikost je už pro nás výhra číslo jedna! A materiál? Stále je žádoucí bavlna s příměsí pružného vlákna, které vylepšuje vlastnosti prádla a skvěle trží jeho tvar. Bavlna je tak dobře prodyšná a pevná zároveň.

Vytvoří dokonalé křivky

Elastické a pevné materiály mají za úkol zformovat vaše křivky a zakrýt tak i vaše případné nedostatky. Existují desítky různých druhů spodního prádla, od sportovního, erotického, velmi luxusního či si pořídíte jen klasiku, záleží na tom, při jaké příležitosti a kam jej budete, či pod jakým oblečením nosit.

Dobře padnoucí prádlo by nemělo chybět v žádném šatníku moderní ženy, ani muže. Vždyť spodní prádlo si oblékáme hned, jak se ráno probudíme a doprovází nás celý den až do pozdního večera, než ulehneme do lůžka.

Jaké barvy právě letí?

Co se barvy týče, je stále módní černá, bílá a tělová, ať už jde třeba o tanga, nohavičkové kalhotky, podprsenky, body či slipy. U sukní je důležitá správná volba barvy, aby neprosvítala a prádlo tak nebylo vidět. Ostatním barvám u prádla se ale též meze nekladou.

Kvalitní spodné prádlo vám dodá sebedůvěru a příjemný pocit po celý den! A abychom odpověděli na otázku v nadpise, spodní prádlo se šperky doporučujeme pouze pro zpestření, nikoliv na dennodenní nošení.